Par mumsSalīdziniPolises.lv vietne ir radīta, lai vienuviet būtu atrodama pēc iespējas plašāka un saprotamāka informācija par apdrošināšanu Latvijā, apdrošināšanas terminiem un citām ar apdrošināšanu saistītām lietām, kuras būtu vērtīgi izsaprast ikvienam ekonomiski aktīvam Latvijas iedzīvotājam. Tāpēc mēs regul\ari publicējam vismaz vienus rakstus mūsu blogā un regulāri atjaunojam informāciju apdrošināšanas produktu salīdzināšanas sadaļās.


Mūsu misija

Esam apņēmušies nodrošināt mūsu lasītājiem un mājaslapas apmeklētājiem skaidru, kodolīgu un uzticamu informāciju par apdrošināšanu Latvijā, turklāt to regulāri atjaunot. Mūsu mērķis ir padarīt sarežģīto apdrošināšanas pasauli, ar tās noteikumiem, mainīgajām prēmijām un citu svarīgo informāciju viegli pieejamu un saprotamu ikvienam.

Apdrošināšanai ir izšķiroša nozīme finanšu plānošanā un riska pārvaldībā, taču tai jābūt pārredzamākai un sasniedzamākai, tāpēc esam radījuši platformu, kurā vienuviet, skaidri un bez sarežģītas valodas būtu atrodama svarīgākā un noderīgākā informācija par apdrošināšanu Latvijā un dažos tematos arī ārpus Latvijas robežām.


Ko mēs darām

Mūsu centība sniegt visaptverošu ieskatu apdrošināšanas nozarē ir redzama mūsu regulārajos atjauninājumos un rūpīgā satura veidošanā:


Kā mēs iegūstam informāciju

Informācijas autentiskums un svaigums ir galvenie šīs platformas stūrakmeņi. Mēs rūpīgi apkopojam informāciju no dažādiem publiski pieejamiem avotiem Latvijā un ārvalstīs, tostarp:

Apdrošināšanas salīdzināšanas sadaļām detalizētu informāciju iegūstam tieši no Latvijas apdrošinātāju mājaslapām, analizējot to apdrošināšanas noteikumus, informatīvos dokumentus un apdrošināšanas piedāvājumus.


Sazinies ar mums

Nekautrējies sazināties ar mums, ja tev ir kādi jautājumi par apdrošināšanu vai ieteikumi mūsu platformas attīstībai. Mēs priecāsimies no tevis dzirdēt. Ja vēlies ikdienā būt informēts par jauniem rakstiem un notikumiem par apdrošināšanu, pieseko mums sociālajos medijos.