Kas ir VTUA

Decembris 2021


Kas ir VTUA

Valsts Tehniskās Uzraudzības Aģentūra


Pie sava auto OCTA polises noformēšanas varbūt būsi dzirdējis vai kur lasījis šādu abreviatūru, bet ko tas īsti nozīmē? VTUA pilniem vārdiem ir Valsts Tehniskās Uzraudzības Aģentūra, tāda kā pārvaldes iestāde, kas uzrauga visu zemkopības un lauksaimniecības tehnikas izmantošu, tehnikas stāvokli un tirgus kopējo stāvokli, bet ne tikai.

VTUA ir Zemkopības ministrijas paspārnē un tā rūpējas vēl par šādiem jautājumiem:

Vai CSDD esi kādreiz redzējis, ka kāds censtos piereģistrēt traktoru? Hmm, tieši tā, es arī, nē. Pats populārākais un ikdienišķākais no pakalpojumiem ko piedāvā VTUA ir traktortehnikas vai tās piekabes pirmreizējo reģistrāciju. Kur traktoru vadītāji saņem savas tiesības? Jā, preizā atbilde ir VTUA. Šī ir vieta, kur tiek veikta vadītāju eksaminācija, braukšanas un teorētiskā eksāmena pieņemšana.


VTUA kontakti

Kopā Latvijā ir 26 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras nodaļas. Apmeklētāji klātienē tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu vai e-pastā. Ja vēlies atrast konkrētas nodaļas kontaktinformāciju, tad visu struktūrvienību kontaktus atradīsi VTUA mājaslapā.

kartes ar visām VTUA filiālēm Latvijā

Vienotais tālrunis uzziņām ir +371 67027149, vai ja atbalsti rakstisku komunikāciju, izmanto VTUA vienoto e-pastu [email protected].


Informācijaas apkopojumam izmantotie avoti:

← Visi Bloga Raksti